فروش لیزر ایلایت و آی پی ال رفع موهای زائد Elight IPL RF

دستگاه ایلایت اس اچ آر

فروش لیزر ایلایت و آی پی ال رفع موهای زائد Elight IPL RF

خرید دستگاه لیزر اس اچ آر SHR Elight IPL ، فروش دستگاه لیزر موهای زاید IPL SHR SMQ ، خرید و فروش لیزر موهای زائد سالنی و کلینیکی IPL Elight SHR SMQ ، تجهیزات پزشکی زیبایی IPL SHR ، دستگاه لیزر موهای زائد آی پی ال IPL SHR ، فروش جدیدترین دستگاه اس اچ آر ایلایت درمان موهای زاید SHR Elight SMQ ، بهترین دستگاه رفع موهای زائد سالن و مطب IPL SHR SMQ ، وارد کننده انحصاری دستگاه لیزر موهای زائد IPL SHR SMQ Elight :

دستگاه آی پی ال IPL SHR حذف موهای زاید و جوانسازی ، تکنولوژی جدید روز دنیا به نام SHR IPL SMQ یک فرایند موثر در حذف موهای زاید میباشد که سرعت رفع موهای زاید را به چند برابر افزایش داده و با سرعت چند پالس بر ثانیه عوارض احتمالی انجام Hair Removal را بسیار کاهش داده است.همچنین با تنظیمات ویژه پوست های آسیایی،همراه با خنک کننده بسیار قوی نتایج بسیار موثری را ثابت کرده است .

دستگاه ایلایت آی پی ال SHR IPL Elight SMQ روش بسیار متداولی در حذف موهای زائد در سرتاسر دنیا می باشد . از مزایای این روش بدون درد بودن آن می باشد که نیازی به استفاده از بیحس کننده ها را در این دستگاهها منتفی مینماید . در این روش حرارت به صورت تدریجی به لایه درم اعمال شده به گونه ای که به فولیکول مو آسیب رسانده و مانع رشد آن می شود .

روش دستگاه سوپر آی پی ال و اس اچ آر SHR Elight IPL SMQ شامل توان متوسط بالا، انرژی کم و سرعت تکرار بالای پالس در هر شات بوده که به صورت تدریجی باعث افزایش میزان دما توسط نقاط تمرکز پالسهای انرژی در فولیکول مو شده و باعث ریزش آن می شود . این روش در تمام موها و در تمام انواع تیپ های پوستی قابل استفاده می شود .

این روش به پوست حرارت داده تا انباشت انرژی به ریشه مو برسد و چون ریشه مو در معرض یکباره ی انرژی قرار نمی گیرند برای پوستهایی که درصد ملانین بالایی دارند کاملا بدون آسیب می باشد که باعث می شود در پوستهای تیره خاص مطمئن ترین حذف موها را داشته باشیم .

چند جلسه درمان با دستگاه آی پی ال مورد نیاز است ؟
تعداد جلسات درمان به ناحیه مورد نظر، تراکم موها و چرخه رشد مو بستگی دارد . چرخه رشد یک فولیکول مو از ۳ مرحله آناژن (مرحله فعال)، کاتاژن (مرحله کندی رشد) و تلوژن (مرحله استراحت فولیکول) تشکیل شده است . اشعه لیزر در مرحله آناژن مو مؤثر است .

عواملی نظیر سن، وزن، رژیم غذایی، وضعیت هورمونی و داروها روی چرخه رشد مو تاثیر می گذارند . مطالعات علمی نشان داده اند که در اغلب افراد ۴ تا ۸ جلسه درمان به فواصل ۴ تا ۸ هفته برای بدست آوردن نتیجه مطلوب لازم است . البته تعداد جلسات در هر فرد بسته به وضعیت خاص بدن وی ممکن است متغییر باشد .

مهمترین مزایای دستگاه ایلایت اس اچ آر IPL Elight SHR SMQ :
1- دارای دو هندپیس IPL RF و SHR جهت حذف مو و جوانسازی
2- بزرگترین سطح مقطع ممکن جهت افزایش سرعت درمان و سطح مقطع مناسب برای صورت
3- دارای توان استاندارد جهت استفاده متداول و پیوسته در شبانه روز
4- سیستم سوپر خنک کننده قوی و کنترل هوشمند سیستم خنک کننده با استفاده از نرم افزار
5- قابلیت تنظیم سیستم خنک کننده تا ۵- درجه سانتیگراد
6- مجهز به فناوری روز قطع طول موج های بیشتر از ۹۵۰ نانومتر که باعث کاهش درد و عوارض جانبی میشود
7- دارای فیلترهای داخلی که باعث ایمنی بالاتر و رفع خظای انسانی از قراردادن فیلترهای اشتباهی میگردد
8- صفحه نمایش لمسی تاچ اسکرین رنگی با قابلیت آسان در تنظیمات درمانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش 021.86028409 – 021.86029378 شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .