خرید و فروش دستگاه لیزر موهای زائد IPL Elight SHR SMQ

IPL Elight SMQ SHR

خرید دستگاه لیزر موهای زائد آی پی ال IPL SHR Elight ، فروش دستگاه ایلایت و آی پی ال IPL SHR Elight SMQ ، خرید و فروش دستگاه لیزر اس اچ آر SHR Elight SMQ ، درمان موهای زاید با لیزر آی پی ال IPL SHR SMQ ، بهترین دستگاه لیزر موهای زائد سالنی و کلینیکی Elight SHR SMQ IPL ، جدیدترین دستگاه لیزر موهای زاید آی پی ال IPL SHR :

دستگاه ایلایت اس اچ آر آی پی ال Elight IPL+RF SMQ لیزر رفع موهای زاید سالنی و مطبی :
دستگاه ایلایت اس اچ آر Elight IPL SMQ SHR یک درمان غیر تهاجمی پوست می باشد که در آن با استفاده از انرژی قدرتمند نور آسیب های پوستی ناشی از نور خورشید، چین و چروک و موهای زاید را بدون صدمه به پوست، درمان می کند .

دستگاه آی پی ال ایلایت اس اچ آر IPL SHR SMQ تنها تکنولوژی می باشد که در آن انرژی نور IPL با آراف RF دو قطبی بایپولار ترکیب شده است . همراه شدن آراف به این معناست که به سطح پایین تری از انرژی نور نیاز است تا نتایج قبلی بدست آید .

این میکروپالس های هدفمند در دستگاه آی پی ال ایلایت IPL Elight SHR SMQ ناحیه درمان را از پوست اطراف جدا کرده و از عوارض جانبی بالقوه خطرناک جلوگیری می کند . علاوه بر از بین بردن موهای زائد که یرای اکثر رنگهای مو و انواع پوستها قابل استفاده می باشد ، دستگاه ایلایت IPL+RF Elight SMQ به ویژه بصورت اختصاصی بیماری روزآسه ،وریدهای عنکبوتی ( اسپایدر ) و صدمات ناشی از نور خورشید و افزایش سن ،منافذ بزرگ پوست و افتادگی پوست را درمان می کند .

ويژگيهاي دستگاه ایلایت اس اچ آر Elight SMQ SHR حذف موهای زاید :
۱- دارای دو هندپیس تخصصی و آرگونومیک
۲- کنترل هوشمند دما با بکارگيري سنسور الکتريکي
۳- ترکیب بسیار حرفه ای سیستم آی پی ال و آراف
۴- قابلیت تنظیم تعداد زیاد پالس در یک شات نوری
۵- تنظيم آسان پارامترها از طريق صفحه نمايش لمسي
۶- مجهز به سیستم خنک کنندگی ترکیبی قدرتمند
۷- دارای پروتکل های درمانی متعدد برای پوستهای مختلف

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش 021.86028409 – 021.86029378 شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .