خرید و فروش دستگاه لیزر دایود اپیلیا Epilia RF Diode Laser

Epilia RF Diode Laser

خرید لیزر دایود اپیلیا Diode Laser Epilia RF ، فروش دستگاه لیزر دایود Epilia RF Diode Laser ، جدیدترین دستگاه لیزر دایود کره ای اصل Diode Laser Epilia RF ، خرید و فروش دستگاه لیزر دایود Epilia Diode Laser ، قیمت دستگاه لیزر دایود اپیلیا آراف Epilia RF Diode Laser ، درمان موهای زائد با لیزر دایود Diode Laser ، فروش دستگاه لیزر دایود Diode Laser Epilia RF :

دستگاه لیزر دایود اپیلیا Diode Laser Epilia RF حذف موهای زاید و جوانسازی :
لیزر دایود اپیلیا Diode Laser Epilia RF از جدیدترین تکنولوژی دایود لیزرهای حذف مو در جهان بوده که علاوه بر درمان پر مویی و حذف موهای زاید صورت و بدن دارای قابلیت اختصاصی جوانسازی همزمان پوست با تکنولوژی ترکیبی لیزر و رادیوفرکانسی بوده و دارای کاربرد بسیار متنوعی برای حذف موهای زاید میباشد .

وجود موهای ناخواسته از معضلاتی است که بسیاری از خانم ها و حتی آقایان را درگیر ساخته و با پیشرفت های سریع انجام شده در حوزۀ زیبائی جرو اولویت های درمانی بسیاری از افراد قرار گرفته است . درمان لیزر موی زائد به هدف درمان این مشکل از چند دهه قبل به کار رفته و انواع مختلفی دارد .

از جمله لیزرهای بسیار موفق و بدون عارضه که در نژاد ایرانی نتایج رضایت بخشی ایجاد کرده است دستگاه لیزر دایود اپیلیا Epilia RF Diode Laser با طول موج ۸۰۸ نانومتر است که با داشتن دو سیستم خنک سازی بر منبع نوری و برهندپیس مجزا راحتی و ایمنی زیادی برای بیمار و پزشک به وجود آورده و احتمال عدم موفقیت درمان یا سوختگی بدن یا سرخی بعد از لیزر یا ایجاد تیرگی بعد از درمان یا برگشت موهای زائد تقریبا منتفی شده است .

ويژگيهاي سيستم لیزر دایود اپیلیا  Diode Laser Epilia RF :
1. دارای هندپیس آرگونومیک
2. دارای انرژي بالای ۶۰ ژول
3. سرعت بالای از ۱ الي ۱۰ هرتز
4. خنک کننده سطح پوست ۲+ درجه تا ۵- درجه
5. سطح مقطع ۱۱×۱۲ميلي متر
6. لنز يکنواخت کننده تشعشع لیزر
7. مجهز به RF با توان ۱۵۰ ژول جهت جوانسازی

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش 021.86028409 – 021.86029378 شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .